آموزش خرید و فروش آیکون (ICX) به صورت اتوماتیک با کافه ارز

ICX Coin cryptocurrency است. که بومی شبکه ICON است. این برای شبکه Ethereum مانند اتر است. زیرا بسیاری از کارکردهایی که در شبکه رمزنگاری ICON اتفاق می افتد برای استفاده از ارز ICX باید پرداخت شوند.
شبکه ICON به مدت 2 سال در حال توسعه است. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید تا با چگونگی خرید و فروش آیکون به صورت اتوماتیک با کافه ارز آشنا شوید.

آموزش خرید و فروش آیکون به صورت اتوماتیک با کافه ارز

پس از ورود به سایت کافه ارز شما می توانید ابتدا قیمت لحظه ای خرید و فروش ارز های دیجیتال از جمله خرید و فروش آیکون (ICX) را مشاهده و بپردازید.

خرید و فروش آیکون

برای خرید و فروش آیکون ابتدا لازم است در سایت کافه ارز ثبت نام کنید. پس از ثبت نام مدارک و مشخصات خود را تایید نمایید تا بتوانید به راحتی به انجام سفارشات اتوماتیک بپردازید.

مراحل ثبت نام در کافه ارز:

1 – ورود به سایت کافه ارز
2- از قسمت منو بالای سایت، سمت چپ، گزینه ورود به سایت را انتخاب کنید.
3- در این قسمت در پایین صفحه گزینه ثبت نام کنید را انتخاب نمایید.
4- در این قسمت باید اطلاعات شخصی خود را مانند (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و غیره) وارد نمایید.
5- در پایین فرم ثبت نام گزینه ای به نام شرایط و قوانین وجود دارد. باید آن را با دقت مطالعه نمایید و سپس آن را تایید کنید.
6- پس از تکمیل مراحل بالا بر روی گزینه ثبت نام در پایین فرم کلیک نمایید. در صورت درست بودن اطلاعات ثبت نام شما با موفقیت انجام می شود.

تایید مدارک و مشخصات

پس از ثبت نام برای انجام سفارشات باید مدارک و مشخصات شما توسط گروه کافه ارز تایید شود.
پس از ورود به سایت به قسمت پنل کاربری بروید سپس:

1- از طریق منو سمت راست (داشبورد) بر روی قسمت حساب کاربری من کلیک کنید. سپس گزینه تایید مدارک و مشخصات را انتخاب نمایید.
2- صفحه ای که برای شما باز می شود شامل 5 گزینه (ایمیل، موبایل، کد ملی، کارت بانکی و تلفن ثابت) است.
3- باید به درستی تمام مدارک و مشخصات خود را در هر قسمت وارد نمایید.
4- پس از تایید مشخصات شما از طرف گروه مجرب کافه ارز شما مجاز به انجام خرید و فروش آیکون هستید.

مراحل خرید و فروش آیکون

پس از تایید مشخصات شما می توانید به راحتی خرید و فروش آیکون (ICX) را انجام دهید. در صفحه کاربری خود از قسمت داشبورد بر روی گزینه سفارشات کلیک کنید، سپس گزینه سفارش جدید را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید و فروش آیکون

پس از انتخاب سفارش جدید صفحه ای برای شما باز خواهد شد. این صفحه مربوط به کلیه خدمات ارائه دهنده کافه ارز به مشتریان گرامی می باشد.
شما باید گزینه مربوط به خرید ارز های دیجیتال (خرید و فروش آیکون) را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید و فروش آیکون

در این قسمت شما باید ارز مورد نظر خود (خرید و فروش آیکون) را انتخاب نمایید. مانند عکس زیر:

پس از انتخاب (خرید و فروش آیکون) ICX با وارد کردن اطلاعات مربوط مانند (کیف پول و میزان ارزی که می خواهید خریداری نمایید) می توانید سفارش خود را ثبت نمایید.

خرید و فروش آیکون

فروش آیکون به کافه ارز

برای فروش آیکون به کافه ارز با انتخاب گزینه فروش ارز به ما در قسمت داشبورد و کلیک بر روی گزینه ثبت درخواست فروش ارز و انتخاب فروش ارز دیجیتال به ما می توانید اقدام به فروش کنید. به عکس زیر توجه نمایید:

در مرحله بعد آیکون را به عنوان ارز مورد نظر انتخاب کنید. اطلاعات مربوط به آیکون خود را وارد کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

در صفحه بعد کیف پول آیکون به شما نمایش داده می شود و شما می توانید مقدار آیکون مورد نظر خود را به این حساب واریز نمایید.

خرید و فروش آیکون

پس از واریز مبلغ به حساب آیکون کافه ارز می بایست تاریخ واریز و همچنین TX ID تراکنش شبکه بلاکچین را وارد نمایید. پس از کلیک روی گزینه اعلام پرداخت، تراکنش به صورت اتوماتیک تایید می شود و موجودی حساب شما افزایش پیدا می کند.
در صورت تمایل به ارسال وجه به حساب بانکی خود می بایست از قسمت امور مالی روی درخواست تسویه حساب کلیک نمایید.

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش آیکون می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید