برای خرید های روزمره از کارت اعتباری Mastercard استفاده کنید. در فروشگاه ها، آنلاین و حتی مکان هایی که مانند هتل ها پول نقد یا چک نمی پذیرند. Mastercard به شما این امکان را می دهد تا از شیوه جدید زندگی خود لذت ببرید. با استفاده از visa & master به راحتی میتوانید از طریق درگاه هایی که این کارت ها را قبول می کنند خرید های خود را انجام دهید. خرید با ویزا و مستر کارت یک راه ایمن برای انجام تراکنش های مالی است.

خرید با ویزا و مستر کارت

برای انجام خرید با ویزا و مستر کارت ابتدا لازم است در سایت کافه ارز ثبت نام کنید. پس از ثبت نام، مدارک و مشخصات خود را تایید نمایید تا بتوانید به راحتی به انجام سفارشات اتوماتیک بپردازید.

مراحل ثبت نام در کافه ارز:

1- ورود به سایت کافه ارز
2- از قسمت منو بالای سایت، سمت چپ، گزینه ورود به سایت را انتخاب کنید.
3- در این قسمت در پایین صفحه گزینه ثبت نام کنید را انتخاب نمایید.
4- در این قسمت باید اطلاعات شخصی خود را مانند (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و غیره) وارد نمایید.
5- در پایین فرم ثبت نام گزینه ای به نام شرایط و قوانین وجود دارد. باید آن را با دقت مطالعه نمایید و سپس آن را تایید کنید.
6- پس از تکمیل مراحل بالا بر روی گزینه ثبت نام در پایین فرم کلیک نمایید. در صورت درست بودن اطلاعات ثبت نام شما با موفقیت انجام می شود.

تایید مدارک و مشخصات

پس از ثبت نام برای انجام سفارشات باید مدارک و مشخصات شما توسط گروه کافه ارز تایید شود.
پس از ورود به سایت به قسمت پنل کاربری بروید سپس:

1- از طریق منو سمت راست (داشبورد) بر روی قسمت حساب کاربری من کلیک کنید. سپس گزینه تایید مدارک و مشخصات را انتخاب نمایید.
2- صفحه ای که برای شما باز می شود شامل 5 گزینه (ایمیل، موبایل، کد ملی، کارت بانکی و تلفن ثابت) است.
3- باید به درستی تمام مدارک و مشخصات خود را در هر قسمت وارد نمایید.
4- پس از تایید مشخصات شما از طرف گروه مجرب کافه ارز مجاز به انجام خرید با visa & master هستید.

خرید با ویزا و مستر کارت

پس از تایید مشخصات شما می توانید به راحتی خرید با ویزا و مستر کارت را انجام دهید. در صفحه کاربری خود از قسمت داشبورد بر روی گزینه سفارشات کلیک کنید، سپس گزینه سفارش جدید را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

پس از انتخاب ثبت سفارش جدید صفحه ای برای شما باز خواهد شد که مربوط به کلیه خدمات ارائه دهنده کافه ارز به مشتریان گرامی می باشد.
شما باید گزینه مربوط به پرداخت های اینترنتی را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید

در این مرحله گزینه مربوط به visa & master را انتخاب کنید:

خرید با ویزا و مستر کارت

برای خرید با ویزا و مستر کارت شما ابتدا باید مقدار مبلغ محصول یا سرویس مورد نظر را وارد کرده، لینک مربوط به محصول یا سرویس را وارد کنید و سپس با کلیک بر روی ثبت سفارش میتوانید سفارش خود را نهایی کنید.
اگر شما قصد دارید با استفاده از حساب کاربری خود خرید مورد نظر را انجام دهید باید اطلاعات حساب کاربری خود (نام کاربری و رمز عبور) را وارد نمایید.

خرید با ویزا و مستر کارت

باید توجه داشته باشید هنگام ثبت سفارشات و پرداخت هزینه ها از پراکسی یا وی پی ان استفاده نکنید.

کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید