سکه Bittorent توسعه این سال براساس فناوری شبکه Bittorent متعلق به جیسون سان و سایر سرمایه گذاران مشهور است. کیف پول BitTorrent token (BTT) خرید لازم برای هر شخصی است که می خواهد روندهای بلاکچین را دنبال کند و از این طریق درآمد کسب کند. انواع کیف پول Bittorent وجود دارد و کافه ارز یک راهنمای قابل اعتماد برای شما آماده کرده است! در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

نحوه ایجاد کیف پول Bittorent

مسئله این است که BitTorrent نسخه جدیدی از مشتری uTorrent را با سیستم یکپارچه BitTorrent Speed ​​منتشر کرده است. هرکسی که به روزرسانی را نصب کند 10 BTT (Tokens BitTorrent) دریافت می کند. ادعا می شود که پروتکل مورد استفاده در بارگذاری داده ها تسریع می شود. برای به دست آوردن نشانه ها ، “siders” مدت بیشتری در ارتباط خواهند بود و کسانی که می خواهند بارگیری را سرعت دهند می توانند هزینه این “siders” را پرداخت کنند.

کیف پول Bittorent


ویژگی های جدید در نسخه uTorrent برای ویندوز نسخه 3.5.5 (ساخت 45287) ادغام شده است. رابط کاربری تقریباً بدون تغییر باقی ماند. اما یک دکمه برای فعال سازی سرعت BitTorrent اضافه شد. با فشار دادن آن، پانلی با تعادل و اطلاعات مربوط به آن باز می شود. آنها همچنین ایجاد یک کیف پول برای BTT ارائه می دهند.

کیف پول Bittorent برای اندروید و دارندگان TRON

برای کسانی که قبلاً کد TRON خریده اند، توصیه می کنیم توجه ویژه ای داشته باشند. برای دارندگان توکن در کیف پول جامعه TRON می توان Airdrop را ارائه داد. 
 
بنیاد BitTorrent اولین هواپیمای خود را با 10،890،000،000 BitTorrent (BTT) در ماه فوریه آغاز کرده است که مربوط به 1.1٪ از منابع گردش دور است.

همچنین، به منظور پرداخت حقوق دارندگان TRX طولانی مدت TRON ، بنیاد 99،990،000،000 BTT اضافی را فروخت، که مربوط به 10.1٪ از کل عرضه دایره ای است.

برای واجد شرایط شدن در Airdrop ، شخص باید مقداری توکن TRON (TRX) که به طور رسمی تأیید شده است. داشته باشد.

چگونه کیف پول بیت تورنت خود را مدیریت کنیم؟

چندین گزینه رایگان کیف پول Bittorent برای بارگیری در دسترس است.

اگر می خواهید از کیف پول Bittorent در Mac استفاده کنید. ما Coinomi را به شما پیشنهاد می کنیم. امکان ذخیره، ارسال، دریافت و مبادله ایمن را فراهم می کند. این کیف پول رومیزی، کیف پول Bittorent برای بارگیری در سیستم عامل های مختلف است: Android ، iOs ، Windows ، Linux و البته MacOS.

کیف پول Bittorent


کیف پول Bittorent در موبایل

یکی دیگر از کیف پول Bittorent چند پلتفرمی BTT که ما به خصوص برای استفاده در تلفن همراه توصیه می کنیم جدیدترین کیف پول Guarda است.
به عنوان بهترین کیف پول Bittorent برای Android و Iphone انتخاب شده است.

Guarda Wallet یک سرویس رایگان، راحت، قابل اعتماد و ایمن است. که از بسیاری از ارزهای رمزپایه معروف مانند ETH ، BCH ، BTC ، QTUM ، ETC ، CLO و بسیاری دیگر و همچنین نشانه های ERC20 پشتیبانی می کند. نسبتاً تازه، در سال 2017 توسط شرکتی از ایالات متحده ایجاد شده است.

کیف پول Bittorent

 Guarda با بسیاری از صندوق های معروف، به عنوان مثال: Ethereum Classic ، Bitcoin Gold ، Zcash و غیره همکاری می کند. این سایت دارای یک مرکز پشتیبانی است که با آن می توانید پاسخ هر س questionالی را پیدا کنید: از ابتدایی ترین، به عنوان مثال: “چگونه کیف پول ایجاد کنیم؟” برای افراد پیشرفته تر، مانند: “اگر گذرواژه خود را فراموش کنم چطور؟” یا “چگونه کلیدهای خصوصی خود را وارد کنیم؟ ”یک رابط کاربری ساده اما دلپذیر استفاده از آن را دشوار نمی کند، بلکه برعکس، آن را آسان و راحت می کند. 

گزینه های سخت برای BTT

اگر به خاطر امنیت خود آماده خرید کیف پول Bittorent هستید. فرصت های سختی برای شما پیش می آید.
کیف پول Ledger از BitTorrent پشتیبانی می کند. برای شروع استفاده از کیف پول، باید به وب سایت Ledgerwallet بروید و برنامه Ledger Manager را بارگیری کنید. ما برای دستیابی به ارزهای رمزنگاری لازم، برنامه هایی را روی دستگاه نصب می کنیم. به طور پیش فرض، Bitcoin ، Ethereum و برنامه FIDO U2F از قبل نصب شده اند.ا حتمال دیگر کیف پول کاغذی BitTorrent است.

 اصل این است که شخص سندی را ایجاد می کند که حاوی کپی از کلیدهای خصوصی و عمومی است. غالباً یک سند به شکل کد QR است. بنابراین می توانید به سرعت آن را اسکن کرده و انتقال وجه را انجام دهید.
سایت های مختلفی وجود دارد که کیف پول Bittorent (کاغذی) را ارائه می دهند. آنها آدرس های Bittorrent را ایجاد می کنند. و تصاویر حاوی دو کد QR را ایجاد می کنند. یک آدرس عمومی که می توانید برای دریافت Bittorrent استفاده کنید. کلید خصوصی دیگری که برای ارسال Bittorrent باید از آن استفاده کنید. بهترین آن تولید کننده کیف پول است.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید