5 کیف پول ناشناس بیت کوین برای محافظت از حریم شخصی شما

استفاده از یک کیف پول ناشناس برای بیت کوین و آلت کوین ها امری ضروری است. در اینجا پنج انتخاب برتر برای شما آورده شده است. یکی از اصول اصلی رمزنگاری ناشناس بودن است. کیف پول های زیادی وجود دارد که ممکن است امنیت شما و حریم خصوصی شما را به خطر بیندازد. بنابراین بیشترین چیزی که می خواهید این است که کیف پول بیت کوین شما چیزی باشد که از حریم خصوصی شما محافظت کند. خوشبختانه، شما چند کیف پول بیت کوین ناشناس برای انتخاب دارید. برای کشف پنج انتخاب برتر ما، با کافه ارز همراه باشید.

1. کیف پول ناشناس Unstoppable

Unstoppable یک برنامه کیف پول رمزنگاری غیرمتمرکز است که به سرعت محبوبیت خود را افزایش می دهد. فکر می کنیم یکی از بهترین کیف پول های ناشناس بیت کوین در بازار شد. برنامه به صورت همتا به همتا عمل می کند. تنها جنبه متمرکز داده های شخص ثالث است که برای تهیه نرخ ارز مستقیم استفاده می شود. کد برنامه کاملاً منبع باز است. غیرقابل توقف بیش از 50 سکه از جمله بیت کوین، سکه های پیشرو مانند ERC 20 ،BNB ،Dai و Maker را پشتیبانی می کند. از منظر ناشناس ماندن، هرگز از شما نام و یا مشخصات تماس گرفته نمی شود، هیچ گونه بررسی هویتی وجود ندارد و هیچ سرور شخص ثالثی اطلاعات معامله شما را ذخیره نمی کند.

بارگیری : غیرقابل توقف برای Android | iOS (رایگان)

2. کیف پول Wasabi

یکی دیگر از بهترین کیف پولهای رمزنگاری ناشناس، Wasabi است. به قول خود توسعه دهندگان، این یک کیف پول بیت کوین “متن باز، بدون احتساب و محرمانه” است. Wasabi برای حفظ ناشناس بودن خود از Chaumian Zero Link CoinJoins در Tor استفاده می کند. اکثر مردم نیازی به دانستن نحوه عملکرد آن ندارند. با این حال، به زبان ساده، CoinJoins به عنوان میکسر کیف پول بیت کوین عمل می کند. یک میکسر بیت کوین می تواند به پنهان کردن پیوند بین معاملات خارج و ورودی کمک کند. این کار مانع از این می شود که کسی از زنجیره ای از امضاهای دیجیتالی روی پرده زنجیره ای ردیابی کند تا در مورد عادات خرج شما بیاموزد.

Wasabi فقط در سیستم عاملهای دسک تاپ (ویندوز، مک و لینوکس) موجود است. نسخه Android یا iOS وجود ندارد. برای افرادی که وقت زیادی را صرف استفاده از رمزنگاری خود می کنند ممکن است مناسب نباشد.

بارگیری : کیف پول Wasabi (رایگان)

3. Samourai Wallet

کیف پول سامورایی یکی از جدیدترین کیف پول های ناشناس بیت کوین است. این دو هدف مهم دارد: هویت خود را حفظ کنید و معاملات خود را مخفی نگه دارید. نسخه موبایل (فقط در Android) و نسخه دسک تاپ (Windows ،Mac ،Linux) وجود دارد. این کیف پول به لطف فناوری های Ricochet و STONEWALL شما را ناشناس نگه می دارد. Ricochet یک ضامن روشن یا خاموش است که به شما کمک می کند تا هنگام ارسال به سایر مبادلات شخص ثالث، معاملات شما به عنوان مشکوک پرچم گذاری نشوند (حتی اگر در یکی از لیستهای سیاه منتشر شده توسط الگوریتم های نظارت Blockchain باشید). STONEWALL معاملات شما را تغییر می دهد تا اثری از ابرداده عمومی باقی نماند. این یک سطح از شک آماری در مورد پیوند بین فرستنده و گیرنده ایجاد می کند، به این معنی که شرکت های نظارتی blockchain نمی توانند شما را تحت نظر بگیرند.

کیف پول ناشناس

یکی دیگر از برجسته ترین ویژگی های کیف پول سامورایی قابلیت های آفلاین آن است. شما می توانید معاملات رمزنگاری خود را با استفاده از پیامک یا شبکه مش به شبکه مربوطه پخش کنید.
بارگیری: کیف پول سامورایی برای اندروید | دسک تاپ (رایگان)

4- Rahakott

Rahakott یک کیف پول بیت کوین ناشناس است که خود را به عنوان یکی از بهترین گزینه های برنامه هایی مانند Electrum و Mycelium قرار می دهد. از بعضی جهات، این اپلیکیشن شبیه به Unstoppable است. شما می توانید در کمتر از 15 ثانیه کیف پول جدید ایجاد کنید و هرگز از شما خواسته نمی شود اطلاعات قابل شناسایی را ارائه دهند. با این حال، برای ناشناس ماندن بیشتر، برنامه Rahakott به عنوان یک میکسر کیف پول بیت کوین دو برابر می شود. این کار در پس زمینه برای ناشناس کردن معاملات شما و به طور قابل توجهی شانس هر کسی که قادر به پیگیری آنها باشد، کاهش می یابد. همچنین ویژگی “Strong Mixing” را ارائه می دهد. این عمداً زنجیره دریافت و ارسال آدرس ها را شکسته و بدین ترتیب ردیابی غیرممکن می شود.

برای استفاده از Strong Mixing، حداقل 10 برابر حداقل هزینه شبکه در مانده کیف پول خود نیاز دارید. به شما یک درصد از کل هزینه معاملات پرداخت می شود. در روند نزولی، رهاکوت به میزان قابل توجهی کمتر از سکه های غیرقابل تحمل حمایت می کند. فقط می توانید شش کیف پول درست کنید. آنها Bitcoin Litecoin Dash Bitcoin Cash ZCash و Ethereum هستند. Rahakott فقط در وب موجود است.
استفاده: کیف پول Rahakott برای وب (رایگان)

5. کیف پول PINT

کیف پول PINT یک کیف پول غیرمترقبه بیت کوین است که فقط در Android موجود است. علاوه بر ویژگی های کیف پول، این بازار همچنین دارای یک بازار رمزنگاری داخلی همتا است. در هنگام تنظیم هیچ جزئیات شخصی لازم نیست و کلیدهای کیف پول شما روی دستگاه تلفن همراه شما زنده است. اگر تلفن خود را گم کردید، می توانید از ویژگی ضد سرقت داخلی آن استفاده کنید تا دستگاه قدیمی خود را حذف کرده و آن را در دستگاه جدید بازیابی کنید. سکه های پشتیبانی شده در حال حاضر شامل Bitcoin ،Bitcoin Cash ،Ethereum ،Litecoin ،Dash و Dogecoin می شوند. شما حتی می توانید سکه های ERC 20 دیگری مانند OmiseGo ،Golem و Power Ledger را ارسال و دریافت کنید.

ویژگی های P2P توسط یک گپ رمزگذاری شده کمک می شود. خریداران و فروشندگان می توانند قبل از انجام معامله ارتباط برقرار کنند. PINT همچنین دارای سپر زنجیره ای است. دارایی های فروشنده تا زمانی که خریدار معامله را تأیید کند، در کیف پول خود بماند. سرانجام، PINT با Changelly و Shapeshift سازگار است. شما می توانید از این برنامه برای مقایسه قیمت های انتقال استفاده کرده و بهترین پیشنهاد را پیدا کنید.

بارگیری: کیف پول PINT برای آندروید (رایگان)

پنج کیف پول که به آنها نگاه کردیم همه از بهترین کیف پول های ناشناس بیت کوین موجود امروز هستند.
در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید