Square و Paypal کدام یک برای تجارت شما بهتر است

اگر 30 سال به عقب برگردید و یک پسر در خیابان را متوقف کنید و به او بگویید که او در سال 2020 پول نقدی در کیف پول خود حمل نمی کند و 90 درصد معاملات دنیا دیجیتالی می شود، به شما می گوید که شما دیوانه شده اید. ما در حال مقایسه Square و Paypal هستیم تا دریابیم که هر یک از این پرداخت های گسترده آنلاین چه ویژگی ها و تفاوت هایی دارد. پی پال با همکاری خود با eBay به عنوان مبتکر پرداخت های آنلاین معرفی شد. Square در سال 2009 به عنوان ارائه دهنده پرداخت تلفن همراه معرفی شد. هر دوی آنها به یک اکوسیستم بزرگ تبدیل شده اند. چالش واقعی این است که PayPal و Square واقعاً مجموعه محصولات و خدمات خود را گسترش داده اند. آنها اکنون دارای سیستم های فروش کامل در بازار هستند.

نقطه فروش Square و Paypal در موبایل

Square و PayPal هر آنچه را که می توانید در یک سیستم فروش استاندارد استفاده کنید، ارائه می دهند. شما می توانید کارت های اعتباری را در تلفن یا رایانه لوحی خود اضافه کنید. چه سیستم عامل شما iOS یا Android باشد، شما می توانید بدون هیچ مشکلی این کار را انجام دهید. پی پال سازگاری با برخی از دستگاه های مبتنی بر ویندوز را ارائه می دهد. اگر کارت خود را در دستگاه تلفنتان وارد کنید می توانید می توانید معاملات خود را انجام دهید. می توانید موجودی خود را مدیریت کنید و بارکد ها را اسکن کرده و رسید را دریافت کنید. اگر به دنبال یک سیستم فروش تمام عیار هستید، می گویم که Square از Paypal بهتر است.

Square کمی بیشتر از سیستم مدیریت موجودی برخوردار بوده و حالت آفلاین را ارائه می دهد. اگر در حال حرکت هستید، دسترسی به اینترنت ندارید، بدون هیچ مشکلی می توانید کارتهای اعتباری را پردازش کنید. آنها برخی از گزینه های حق بیمه مانند ثبت نام Square و Square برای خرده فروشی را دارند.

پرداخت آنلاین Square و Paypal

همه ما می دانیم که PayPal سالها است که بر پرداخت آنلاین تسلط دارد. پی پال یکی از پذیرفته ترین شکل پرداخت آنلاین است. مربع به عنوان یک پردازنده پرداخت موبایل شروع به کار کرده و پلت فرم آنلاین خود را کاملاً توسعه نداده است. Square در تلاش است تا جای خود را در فضای آنلاین افزایش دهد. آنها اخیراً یک سبد خرید آنلاین به نام Weebly خریداری کرده اند و به همین ترتیب در حال رشد هستند.

Square و Paypal

ادغام ها و افزودنی ها

 Square و Paypal سرمایه گذاری های زیادی را در ایجاد یک اکوسیستم انجام داده اند که در آن با برنامه های شخص ثالث ادغام شوند. اما Square، برخلاف PayPal، واقعاً روی ساخت افزونه ها متمرکز شده است. مربع نه تنها با برنامه ریزی مرکز acuity ادغام می کند بلکه یک افزودنی مارک مربعی نیز دارد که می توانید از آن استفاده کنید. شما می توانید از ادغام استفاده کنید و برنامه های شخص ثالث خود را به بستر پرداخت خود وصل کنید. در این رابطه می گویم که Square برنده است. Square ادغام را در اختیار شما قرار می دهد، آنها همچنین افزودنی های خود را مانند رزرو رستوران آنلاین ارائه می دهند.

نظرات کاربران Paypal و Square

اگر به این نکته مثبت توجه کنیم که بیشتر تجار عاشق مربع یا اکوسیستم هستند به این دلیل که همه این افزودنی ها و همه این ویژگی ها را به صورت یکجا دارند. Square به بسیاری از مشاغل این امکان را داده است که از طریق آن مبلغی را بپردازند که آنها نمی توانستند انجام دهند. کاربران پی پال این واقعیت را دوست دارند که پذیرش پرداخت های آنلاین بسیار آسان است. تنها کاری که باید انجام دهند اینست که فقط یک دکمه پرداخت آنلاین با پی پال ایجاد کرده و آن را به وب سایت خود اضافه کنید. این بدان معناست که شما در حال فروش هستید بنابراین قطعاً مثبت عمده ای برای Square و PayPal وجود دارد.

آیا Square بهتر از PayPal است؟

آیا Square بهتر از PayPal است؟ از دیدگاه صاحب مشاغل، اگر به صورت حضوری پرداخت می کنید، به نظر می رسد مربع انتخاب بهتری است. اگر تجارت شما صرفاً آنلاین است، به نظر می رسد که PayPal راهی برای انجام آن است. از دیدگاه سرمایه گذاری، هر یک نقاط قوت خود را دارند و همه اینها به اصول کار شما مرتبط است. آیا به دنبال تجارت Square و PayPal هستید؟ هر دو شرکت خوب و قوی هستند. اگر سرمایه گذار هستید، باید به آینده بیاندیشید. باید به این فکر کنید که هرکدام از شرکت ها به سمت چه هدفی می رود. اگر کاربر هستید، باید از ویژگی ها و مزایای آن به عنوان یک مصرف کننده استفاده کنید. 

در صورت نیاز به خرید و نقد paypal می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید