TomoChain چیست؟ بررسی کامل ارز TomoChain برای مبتدیان

اگر به دنبال بررسی کامل TomoChain هستید و می خواهید درباره TOMO اطلاعات بیشتری کسب کنید، این راهنما برای شما مناسب است. ما در کافه ارز به شما نشان خواهیم داد که TOMO چگونه کار می کند، برای چه استفاده می کنیم و آینده شبکه و دارایی اصلی آن، چگونه است. ما همچنین موارد استفاده و پتانسیل طولانی مدت توکن های TOMO را بررسی خواهیم کرد بنابراین این بررسی TomoChain را با دقت بخوانید. تاکنون TOMO سریعترین زنجیره سازگار با Ethereum با هزینه های بسیار کم است که ممکن است برای برخی از سازندگان dApp جذاب باشد. برای برخی از چشم اندازها، بلاکچین Tomo حداکثر 5000 تراکنش در ثانیه فراهم می کند و تخمین زده می شود که اگر Sharding را اجرا کنند، می تواند به 30،000 تراکنش در ثانیه برسد.

TomoChain

TomoChain چیست؟

TomoChain یک پروژه بلاکچین غیرمتمرکز است. هدف آن حل مسائل مقیاس پذیری است که بسیاری از بلاک چین ها دارند. این کار را با افزایش TPS (معاملات در هر ثانیه) انجام می دهد. پروژه های بزرگ بلاکچین مانند Ethereum نیز می توانند در هر ثانیه 15 معامله را پردازش کنند. این مورد را با ویزا یا Mastercard مقایسه کنید، جایی که حداکثر 6000 تراکنش در ثانیه امکان پذیر است. هدف TomoChain حل مسائل قابلیت همکاری و تلاش برای حل مسائل شناخته شده مقیاس پذیری با بلاکچین Ethereum است. مقیاس پذیری شامل ازدحام شبکه، مدت زمان انتظار طولانی برای اعتبارسنجی معامله و هزینه های بالای معامله همراه با این مشکلات است. قابلیت همکاری به توانایی ارتباط Ethereum با سایر زنجیره های بلوکی برای ایجاد تعامل متقابل زنجیره ای اشاره دارد.

اینها بسیار مهم است زیرا بلاکچین ها باید در مقیاس گسترده ای برای تحقق بخشیدن به پتانسیل مخرب کار کنند و آنها باید راهی برای همکاری مشترک داشته باشند. یکی از عملکردهای عمده بلاکچین نحوه جابجایی و ثبت وجوه بین حساب ها است. TomoChain به دنبال حل مسئله مقیاس پذیری از طریق خرد کردن و راه حل رأی گیری سهام است. این امر منجر به ایجاد بلاکچین TOMO شده است که تا 5000 تراکنش در ثانیه، زمان معاملات 2 ثانیه ای و هزینه های معامله کم را برای کاربران فراهم می کند. تیم توسعه ادعا می کند که TomoChain می تواند به 20،000 تا 30،000 تراکنش در ثانیه برسد. سازوکار اجماع TomoChain اثبات رأی گیری سهام (POSV) است.

حتما بخوانید  The PIT راهنمای کامل پلت فرم معاملات مبادله تبادل رمزنگاری

پروژه TomoChain در تاریخ 1 مارس 2018 آغاز شد. این ارز 8.5 میلیون دلار برای پروژه از طریق ICO (پیشنهاد اولیه سکه) در یک روز جمع آوری کرد.

شبکه اصلی توموچین

TomoChain شبکه اصلی خود را در دسامبر سال 2018 منتشر کرد. پس از آن، آنها به یک زنجیره مستقل نقل مکان کردند، گزینه های مختلف و رای گیری (Proof-of-Stake (POSV را اضافه کردند. تغییر در masternodes ،TOMO را به جای پول قابل استخراج، به یک ارز قابل تبدیل تبدیل کرد. آنها برای ایجاد و تأیید بلوک ها از الگوهای اصلی استفاده می کنند.

پاداش دو سال اول 250 TOMO در هر دوره بود (که 900 بلوک است) که بر اساس تعداد بلوک های امضا شده بین دو شاخه تقسیم می شود. پس از دو سال، پاداش بلوک بین صاحب (masternode (40٪، همه کسانی که به masternode رای دادند (50٪) و بنیاد (TomoChain (10٪ تقسیم می شود. طی هشت سال اول، 100 میلیون TOMO عرضه ثابت دارد و پس از هشت سال اول، 17 میلیون TOMO دیگر برای پاداش بلوک در دسترس خواهد بود.

TomoChain

هزینه TOMO فقط 1٪ از هزینه های معاملات Ethereum است. TomoChain معاملات 2 ثانیه ای در مقابل معاملات 15 ثانیه ای برای Ethereum دارد. علاوه بر این، TomoChain در حال حاضر می تواند به 2000 تراکنش در ثانیه برسد و در هنگام معرفی Sharding، باید حداقل به 20،000 تراکنش در ثانیه افزایش یابد. در حال حاضر Ethereum فقط 15 تراکنش را در ثانیه پردازش می کند.

TomoChain چگونه کار می کند؟

شبکه TomoChain از چیزی به نام سازوکار اجماع POSV برای امنیت و اجرای شبکه استفاده می کند. TomoChain برخلاف بیت کوین که از ماینرها برای رسیدن به اتفاق نظر استفاده می کند، از Staking استفاده می کند. Staking شبیه استخراج است، اما به هیچ سخت افزاری نیاز ندارد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که نشانه های TOMO خود را به صورت آنلاین ذخیره کنید و سپس برای امنیت شبکه TomoChain پاداش دریافت می کنید.

حتما بخوانید  آشنایی با Fetch.AI (ترکیبی از Blockchain و هوش مصنوعی)

همه می توانند در TomoChain شركت كنند، اما در حال حاضر فقط 150 مدل اصلی برای رای گیری در این شبكه وجود دارد. دارندگان توکن TOMO این مدل های اصلی را انتخاب می کنند. این بخش “رأی دادن” از سازوکار است. سهامداران شبکه با تأیید خودکار معاملات، شبکه را ایمن می کنند. این عدم تمرکز کامل و وضعیت شبکه سالم را تضمین می کند. هرچه تعداد افراد TOMO بیشتر باشد، شبکه بهتر می شود. بنابراین، اگر مالک هر یک از آنها هستید، قطعاً باید در این زمینه شرط بندی کنید. این نه تنها برای منافع شخصی، بلکه همچنین برای افزایش امنیت شبکه است.

استفاده توموچین از Sharding

Sharding یک کاربرد محبوب تئوری مبتنی بر فناوری بلاکچین است. خرد کردن، مقیاس پذیری را حل می کند. TomoChain برای اعتبار سنجی تراکنش ها به روشی سریعتر از Sharding در سازوکار اجماع POSV خود استفاده می کند. علاوه بر این، TomoChain برای اطمینان از سطح بالاتری از امنیت شبکه از اعتبار سنجی مضاعف استفاده می کند.

TomoChain

تیم توموچین

یکی از مهمترین جنبه های هر پروژه بلاکچین افراد پشت آن هستند. تیم می تواند موفقیت پروژه را ایجاد کند یا شکست دهد. از طرف دیگر، آنها نباید بیش از حد در شبکه مشارکت داشته باشند. در غیر این صورت، واقعاً غیرمتمرکز است. تیم TomoChain در مهارت ها و نقش ها متفاوت است. بنیانگذار TomoChain بنیانگذار و سرپرست پروژه بلاکچین NEM، یکی از بزرگترین ارزهای رمزپایه در جهان بود. همچنین دو مشاور در هیئت مدیره حضور دارند. راجر لیم از شرکت NEO Global Capital و توک وو، بنیانگذار کامبریا.

حتما بخوانید  بررسی ارز رمزنگاری شده بنکور (BNT) درسال 2020

آیا توموچین سرمایه گذاری خوبی است؟

شما همیشه باید قبل از سرمایه گذاری در هر ارز رمزنگاری شده تحقیق کنید و خطرات موجود را درک کنید. با مطالعه کامل این بررسی TomoChain شروع کنید. TomoChain تقاضای زیادی در بازار دارد. علاوه بر این، درآمد منفعلانه حاصل از سهام TOMO یا راه اندازی یک ابزار فروش، آن را برای افراد زیادی سرمایه گذاری بسیار جذابی می کند.

نتیجه گیری کلی درباره توموچین

TomoChain تاکنون موفقیت زیادی داشته است و راه اندازی شبکه اصلی هم موفقیت آمیز و هم چشمگیر بود. به نظر می رسد تیم از یک دید و جهت مشخص برخوردار است. بازیابی در ارزش رمز TOMO نیز چشمگیر است. موفقیت واقعی این بلاکچین زمانی خواهد بود که آنها sharding را اجرا کنند. اگر آنها بتوانند آن را به سرعت انجام دهند، به راحتی می توانند خود را در صف مقدم انقلاب بلاکچین قرار دهند.

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید